66 results in search
60 photos
3510 Copper Ridge Rogers AR 72756
$2,950,000
Beds: 6
Baths: 6
Sq Ft: 6,579
Days on Market: 35

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
9118 Summer Shade Rogers AR 72756
$2,200,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,204
Days on Market: 114

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
8551 David Rogers AR 72756
$1,890,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 4,524
Days on Market: 0

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
15854 Abbey Rogers AR 72756
$1,699,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,631
Days on Market: 806

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
4088 Homewoods Rogers AR 72756
$1,650,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 4,624
Days on Market: 45

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
200 Kayla Rogers AR 72756
$1,399,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,546
Days on Market: 32

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
10135 Elizabeth Rogers AR 72756
$1,325,000
-$74,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,333
Days on Market: 91
Open: 5/16/26 2 PM - 4 PM,
5/17/26 11 AM - 1 PM

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
15933 Railroad Cut Rogers AR 72756
$1,299,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,106
Days on Market: 3

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
14555 Zimmerman Rogers AR 72756
$1,250,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 4,869
Days on Market: 259

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
9696 Fuller Rogers AR 72756
$1,239,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,083
Days on Market: 35

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
832 Hilltop Rogers AR 72756
$1,200,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,886
Days on Market: 213

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
11010 Meadow Lark Rogers AR 72756
$1,125,000
Beds: 6
Baths: 6
Sq Ft: 5,182
Days on Market: 77

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
15413 Morning Mist Rogers AR 72756
$1,099,000
-$50,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,991
Days on Market: 53

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
15100 Railroad Cut Rogers AR 72756
$1,090,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,102
Days on Market: 84

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
8271 Lakeshore Rogers AR 72756
$995,550
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 4,586
Days on Market: 72

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
8252 Hickory Tree Rogers AR 72756
$995,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,970